Forum Nokia | NokiaCenter.pl
Rejestracja FAQ Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Różne Aplikacje, które nie pasują do innych kategorii.

Dzisiejsze posty Dzisiejsze posty Kalendarz Posty bez odpowiedzi
Wróć   Strona główna > Download Zone - nowe tematy podlegają moderacji. > Aplikacje Symbian > Różne

Napisz nowy temat  Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
stare 10-29-2007, 23:03   #1
wojtaliban

Domyślnie Psiloc Total irRemote s60v3 beta - pilot do telewizora itp

Wersja beta programu Psiloc Total irRemote służącego m.in do sterowania urządzeniami RTV, za pomocą portu podczerwieni. Aplikacja sama w sobie jest "darmowa" jednakże w trakcje jej uruchamiania, musimy połączyć się z serwerem w celu sprawdzenia, czy kupowaliśmy już jakiś legalny sprzęt od Psiloc'a. Jeśli nie - nie uruchomimy RACZEJ tej aplikacji... Ja próbowałem - niestety praktycznie bezskutecznie. Próbowałem scrackować tą aplikcje za pomocą cracka od Psiloc Redium Theme. Niby się zainstalowało dobrze, ale teraz aplikacja mi się wogóle nie włącza. Może coś jest nie tak na moim telefonie? Spróbujcie sami:

Pobierz Total irRemote s60v3
stare 10-31-2007, 00:00   #2
matchojs85

Domyślnie

Nie ma szans na Crsackowanie. Trzeba coś kupic by działało

matchojs85
matchojs85 jest nieaktywny     Na góręNa dół Odpowiedź z Cytatem
stare 10-31-2007, 01:01   #3
wojtaliban

Domyślnie

Ja kombinowałem ze zmianami tych wersji DRM Solution czy jakoś tak... Jakbym miał czytnik kart pamięci to może bym coś zdziałał, ale kumpel mi nie oddaje... -.-
stare 11-02-2007, 23:47   #4
gitgit

Domyślnie

nie odpalisz jej, bo kody do poszczegolnych pilotow pobiera sie z ich serwera. Jezeli nie maja twojego imei w bazie, z programu nie skorzystasz. Swoja droga, jezeli w wersji finalnej nie bedzie mozliwosci dodawania kodow z poziomu pc to program bedzie mial duza wade. No, ale to jedno z zabezpieczen.
stare 11-03-2007, 00:16   #5
wojtaliban

Domyślnie

Można ją odpalić jeśli kupowaliśmy legalnie jakiś stuff od psiloca...
stare 11-03-2007, 15:12   #6
gitgit

Domyślnie

to wiem, pisza o tym na stronie psiloca. Chodzi mi o wersje crackowana. Nawet jak scrackujesz, to i tak jej nie bedziesz mogl uzyc bez wchodzenia na ich serwer. Chlopcy z Psiloc zapowiadaja, ze tego programu nie da sie scrackowac . I to moze byc prawda. Podobnie jest (jak do tej pory) z programem visiarc do przegladania plikow autocada. Wielu probowalo (np. BiNPDA), ale nic z tego.
stare 11-04-2007, 16:46   #7
wojtaliban

Domyślnie

Jeżeli to całe zabezpieczenie będzie polegało tylko na ochronie przez aplikacje DRM common solutions i na sprawdzaniu IMEI przy pobieraniu nowych kodów, to wydaje mi się że to powinno być crackowalne. DRM'y już wiele razy crackowali, a bazy kodów powinno się dać jakoś sciągnąć na kompa, a później samemu wgrać na telefon, bez pośrednictwa ich serwerów... Mam nadzieje że tak jest
stare 05-20-2008, 03:53   #8
rafke

Domyślnie

Siemano.
moj pierwszy post - bo widze ze macie problem zeby to scrackowac..

mam jedna istrukcje obslugi ale potrzebuje jej przetlumaczenie

"Use Psiloc irRemote v1.00 full version without signing (HOT TRICK) 100% Working

You can now easily use Psiloc irRemote v1.00 full version.... just follow this systems.....
we all know that Psiloc irRemote v1.00 has 3 parts.
1. irRemote.Setup. 2. DRMCommonSolutions and 3.

it's so sad that num 1 and 2 are signed but number 3 is unsign and nobody can sign it by using opensign process also.....

at first install the number 1 and then install number 2. Don't touch number 3 now... and after complete don't try to open the app now.....

now turn off your phone and remove memory card. plugin it PC by using Card Reader...

i attached here 2 zip files... ...

unzip number 1 zip file.. here you will find a file called PsilocSC.dat . copy this item to E:\Resource\CommonDRM\ (means memory card)

unzip number 2 zip file.. here you will find 3 files called PsilocSC.dll, DRMBiNPDASignerCore.dll and DRMCommonLicSrv.exe . copy all them to
"E:\sys\bin\ (means memory card)

Now again attach memory card and turn on your phone.. again install 1. irRemote.Setup and 2. DRMCommonSolutions ... I mean replace the application... and EnJoY

this trick is 100% working with N95...not working with N95 8GB

jesli ktos opcykany niech tu odpisze..
pozniej wrzuce pliki do tego patenta.. pzdrw

[ Dodano: 2008-05-20, 03:07 ]
ale widze ze juz jest post o tym wiec to mozna close.
rafke jest nieaktywny     Na góręNa dół Odpowiedź z Cytatem
stare 10-19-2008, 22:08   #9
hubi2000

Domyślnie

Kod:
http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php?f=68&t=24649&st=0&sk=t&sd=a&hilit=nokmote
wszystko opisane dziala...

edit/pirania
linki kodujemy
hubi2000 jest nieaktywny     Na góręNa dół Odpowiedź z Cytatem
stare 01-10-2013, 15:27   #10
Pajakzwa

Sieć: Plus

Domyślnie

Cytat:
Napisał gitgit Zobacz post
to wiem, pisza o tym na stronie psiloca. Chodzi mi o wersje crackowana. Nawet jak scrackujesz, to i tak jej nie bedziesz mogl uzyc bez wchodzenia na ich serwer. Chlopcy z Psiloc zapowiadaja, ze tego programu nie da sie scrackowac . I to moze byc prawda. Podobnie jest (jak do tej pory) z programem visiarc do przegladania plikow autocada. Wielu probowalo (np. BiNPDA), ale nic z tego.
Znalazłem jak zrobić aby licencja była bezpłatna certyfikat jest na 20 lat ; p znalazlem fajna strone w sumie wiadac ze dopiero startuje ale juz pomału sie rozwija i jest tam IrRemote ; p w sumie jest to strona poswiecona modelowi n73 ale na inne tel tez powinno dzialać ; p trzeba się zarejestrować aby pobrać http://NokiaN73.tk u mnie działa bez problemu ; ]
Pajakzwa jest nieaktywny     Na góręNa dół Odpowiedź z Cytatem
Napisz nowy temat  Odpowiedz

Strona główna > Download Zone - nowe tematy podlegają moderacji. > Aplikacje Symbian > Różne

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania